دکتر شیخ

آموزش مسایل جنسی


لطفا در وبلاگ سوال نپرسید چون پاسخی دریافت نمی کنید. اینجانب فقط به سوالاتی که در سایت دکتر شیخ پرسیده شود پاسخ می گویم.
آدرس سایت در بنر نوشته شده است، لطفا آدرس سایت را به دقت تایپ کنید

تبلیغات


پاسخ به سوالات شما (ساک زدن یا سکس دهانی برای مرد)

يكي از دوستان سوال كرده اند:

جناب دکتر می خواستم بدونم ساک زدن خطر ناک هست؟
کسی گفت که برای غدد لنفاوی گلو خطر ناک هست.
لطفاَ در این زمینه راهنمایی بفرمایید.

در مورد سكس دهاني قبلا توضيحاتي داده ام اما بايد بگويم سكس دهاني سكس رايج نيست و بهتر است انجام نشود. بسياري از خانمها تمايل به اين كار ندارند و نبايد ايشان را به اجبار وادار به اين كار كرد. اما در مورد عوارض يا مشكلاتي كه اين عمل دارد بايد بگويم تمامي ترشحاتي كه از مجراي تناسلي مرد خارج مي شود در صورت آلوده بودن مرد به بيماريهايي چون هپاتيت و ويروس اچ آي وي يا ايدز آلوده مي باشد و اگر اين ترشحات وارد دهان خانم شود او را مبتلا به بيماري مي نمايد. همچنين برخي بيماريهاي ويروسي كه ويروس آن در بزاق وجود دارد مثل هپاتيت ب مي تواند به مرد منتقل شود. همچنين برخي آلودگيهاي پوستي روي آلت تناسلي به دهان زن منتقل و او را آلوده مي سازد. لذا اين عمل به عنوان يك راه توصيه نمي شود. در بحث پيش نوازش گفتم كه تحريك آلت تناسلي در ناحيه حشفه براي مرد لذت بخش است و اگر زني تمايل به تحريك جنسي مرد دارد مي تواند اين ناحيه را تحريك نمايد ولي ساك زدن توصيه نمي شود.

اما اگر كسي تمايل به اين كار دارد لازم است قبل از انجام عمل آلت تناسلي مرد با آب و صابون شسته شود و وي از كاندوم استفاده كند. امروزه كاندومهاي طعم دار به اين جهت به بازار عرضه شده است. همچنين هنگام انجام اين عمل بايد رعايت شود كه آلت بيش از حدي وارد دهان نشود تا باعث ايجاد حالت تهوع براي زن نشود.

در مجموع من اين عمل را توصيه نمي كنم. و معتقدم راههاي بهتري براي تحريك مرد مي باشد كه در بحث پيش نوازش توضيح داده ام.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم مرداد 1389ساعت 14:44  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  |