دکتر شیخ

آموزش مسایل جنسی

پاسخ به سوالات شما (پرده بکارت)

یکی از دوستان سوال کرده اند:

سلام اقای دکترمن دختری 19ساله هستم 4ساله پیش ازپشت سکس داشتم درصورتیکه پریودبودم به این صورت که رو زمین روی شکم خوابیدم و اون هم باعرض معذرت روی من خوابید الان خیلی ناراحتم بارهابه درگاه خدا توبه کردم ایابکارتم زایل شده؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم تا زمانیکه مورد معاینه قرار نگیرید نمی توان قضاوت درستی کرد. در رابطه از پشت اگر آلت تناسلی پسر وارد مدخل واژن نشده باشد یا فشاری روی پرده نیاورده باشد احتمال پارگی یا آسیب به پرده وجود ندارد. همچنین اگر در سکس مزبور دردی احساس نکرده اید یا خونریزی نداشته اید نیز احتمال آسیب نیست. البته اگر سکس مقعدی بوده باشد احتمال آسیب به پرده وجود ندارد.

لازم است این دوست عزیز ایمیلی اعلام کنند تا روش معاینه برایشان شرح داده شود تا خودشان خود را معاینه کنند و از سلامت پرده مطمئن شوند.

متاسفانه یکی از روشهای سکس که در بین نوجوانان شایع شده است و به جهت جلوگیری از آسیب به پرده بکارت به آن روی آورده اند سکس از پشت می باشد. در مطالب گذشته تذکر دادم که سکس مقعدی آسیبهای زیادی به همراه دارد و توصیه به عدم انجام آن می باشد هر چند آسیبی به پرده نمی رساند. حال جا دارد توضیح دهم اگر از پشت آلت تناسلی پسر وارد مجرای تناسلی شود یا به روی مدخل ورودی واژن فشار آورد می تواند باعث پارگی پرده بکارت شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۹ساعت 23:39  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  |