دکتر شیخ

آموزش مسایل جنسی

پاسخ به سوالات شما (کاهش درد در آنال سکس)

یکی از دوستان سوال کرده اند:

سلام آقای دکتر...
نامزدم از من درخواست آنال سکس رو داره و دو بار هم اومدیم امتحانش کنیم ولی من به هیچ وجه نمیتونم دردشو تحمل کنم و نمیتونیم ادامش بدیم.
آیا راهی هست که بشه دردش رو به حداقل رسوند؟
کرمی...قرصی.....چیزی هست که بی خطر باشه و بشه ازش استفاده کرد؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم آنال سکس یا سکس مقعدی یک روش نامتعارف در سکس می باشد که دارای عوارض بسیار زیادی برای زن می باشد و به هیچ وجه از نظر پزشکی توصیه نمی شود. این نوع سکس باعث می شود تا التهاب وعفونتهای رکتوم یا انتهای روده بزرگ ایجاد شود. باعث زخم مقعد و همورویید می شود. باعث بی اختیاری مدفوع نیز می شود. با توجه به عوارضی که دارد توصیه بر عدم انجام آن می باشد. در اصول رابطه جنسی صحیح نیز گفتم یکی از مهمترین اصول رابطه جنسی دوسویه بودن آن و احترام به خواستهای طرف مقابل است. این دوست عزیز و همسرشان باید بدانند وقتی موردی مثل آنال سکس مورد رضایت یکی از آنها نیست نباید با اصرار بر این موضوع به رابطه عاطفی فیمابین خود اسیب برسانند و لذت سکس خود را به خاطر تجربه سکس مقعدی و با تحمیل برخی عوارض ان به همسر کاهش دهند.

اما به جهت کاهش درد لازم است قبل از ورود الت تناسلی مرد ابتدا با انگشت مقدارزیادی ژل لوبریکانت اطراف مقعد و داخل مقعد مالیده شود.سپس انگشت چند بار به ارامی داخل مقعد شده و خارج شود تا اسفنکتر یا دهانه مقعد کمی باز شود. حتما از کاندوم استفاده شود و ورود آلت تناسلی و حرکت آن به ارامی و با طمانینه صورت گیرد.

باز تاکید می کنم این نوع سکس در روابط زناشویی منجر به سردی زن می شود و به مرور لذت سکس معمول را نیز کم می نماید.
+ نوشته شده در  جمعه هفدهم دی ۱۳۸۹ساعت 10:45  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  |